Notice: Undefined offset: 20 in /home/chilli/public_html/0087/modules/mod_iNowSlider/tmpl/default.php on line 4630Notice: Undefined offset: 20 in /home/chilli/public_html/0087/modules/mod_iNowSlider/tmpl/default.php on line 4630

Sztuka tatuażu

Oferujemy fachowe i twórcze podejście do tematu tatuowania. Angażujemy się od początku do końca w proces tworzenia motywu u klienta. Niezwykle ważna jest zarówno sama koncepcja tatuażu, projekt, właściwe wykonanie, jak i ostateczny wygląd rysunku na ciele.

W Studiach "Rectum" klient uzyska fachową obsługę przy zabiegu. Otrzyma szczegółowe porady dotyczące pielęgnacji świeżo wykonanego tatuażu, w każdej chwili może skontaktować się i uzyskać poradę.

Odradzamy swoim klientom podejmowanie pochopnych decyzji. Osobom tatuującym się po raz pierwszy, sugerujemy mniej widoczne miejsca, na przykład plecy, łydki, ramiona. Bez pozwolenia rodziców nie mogą skorzystać z naszej oferty osoby poniżej 18 roku życia.

Studio "Rectum" może pomóc tym, którzy noszą niechciane lub niefachowo wykonane tatuaże. W ofercie Studia znajdują się tzw. "covery" - czyli możliwość poprawienia lub całkowitego zakrycia nowym motywem istniejącego już tatuażu.

Innym praktycznym zastosowaniem tatuażu jest możliwosć pokrycia motywem niektórych znamion i blizn. (zabieg taki wymaga wcześniejszej konsultacji z lekarzem).

Studio "Rectum" gwarantuje higienę i bezpieczeńśtwo wykonywanych zabiegów. Od siedmiu lat znajduje się pod stałą kontrolą Sanepidu. Narzędzia używane do zabiegu są jednorazowe - jak igły, bądź poddawane są procesowi dezynfekcji chemicznej i sterylizacji termicznej w temperaturze 250° C. W trakcie takiego zabiegu likwidowane są wszelkie drobnoustroje.

Zabiegi wykoanywane są z użyciem najwyższej jakości sprzętu. Oferuje także pomoc w doborze i zakupie sprzętu oraz farb osobom chcącym rozpocząć własną działalność.