Notice: Undefined offset: 20 in /home/chilli/public_html/0087/modules/mod_iNowSlider/tmpl/default.php on line 4630Notice: Undefined offset: 20 in /home/chilli/public_html/0087/modules/mod_iNowSlider/tmpl/default.php on line 4630

Kolczykowanie ciała

Kolejną specjalizacją Studia jest kolczykowanie, oferowane od 1998 roku. Oferujemy atestowane kolczyki do całego ciała. Wykonalismy już przeszło trzy tysiące takich zabiegów.

Kolczykowanie jest całkowicie bezpieczne i higieniczne, pod warunkiem jednak, że zostało wykonane w profesjonalnym studio, wyspecjalizowanym w takich zabiegach. Niewłaściwy sprzęt, narzędzia, igły, kolczyki, niesterylne warunki, brak higieny i niewłaściwa pielęgnacja - każdy z tych czynników może być przyczyną powikłań po zabiegu.

Korzystanie z usług kosmetyczek nie jest dobrym wyborem. Sprzęt używany przez kosmetyczki to najczęściej tzw. pistolet (przenaczony do przebijania uszu). Nie zapewnia on higieny, gdyż wykonany z tworzyw sztucznych jest trudny do sterylizacji. Wreszcie - kosmetyczka nie dysponuje ofertą specjalnych kolczyków do ciała, jaką oferują studia tatuażu i kolczykowania. Aby założyć kolczyk, należy udać się do profesjonalisty w tej dziedzienie.

Bardzo ważny jest sam kolczyk. Materiał, z jakiego jest wykonany, będzie miał wpływ na proces gojenia ranki powstałej przy zabiegu. Tylko kolczyki wykonane ze stali implantowej lub tytanu gwarantują szybkie i bezproblemowe gojenie się miejsc przebitych.

Studio oferuje bogatą kolekcję kolczyków, spełniających wymagane warunki. Są to produkty posiadające atesty unijne, najlepszych światowych producentów. Wybór wzorów pozwoli, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Nie poleca się stosować do kolczykowania ciała wyrobów typowo jubilerskich.